על פרקי תהילים ומציאת זיווג הגון

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

ספר התהילים הוא אחד מספרי הקודש שנמצאים תדיר בארון הספרים היהודי. אך בניגוד לשאר ספרי הקודש שאינם נמצאים תמיד בשימוש יומיומי, הרי שכאשר מדובר בספר התהילים הרי שהוא 'הולך' עם היהודי לכל מקום. כמעט כל יהודי מחזיק תיקו את ספר התהילים. רבים נוהגים לשלוף את ספר התהילים בכל עת מצוא ופשוט 'לחטוף' עוד כמה פרקים.

אם זה כאשר הם נמצאים בנסיעה (לא כנהגים כמובן…) ואם זה כאשר הם ממתינים בתור לרופא. את ספר התהילים הם לא עוזבים לא בימות החול וגם לא בשבתות או בחגים. ספר התהילים מעניק תחושה של ביטחון, תחושה של חיבור לבורא עולם כאשר האדם המחובר לספר התהילים חש כגמול עלי אימו. זוהי שלוות נפש הבוטח שאליה זוכה האדם אשר מחובר לבורא עולם והוא חש תמיד עטוף ומוגן בידיים הרחומות של בורא עולם.

היכנסו לאתר של מרכז תהילים.

תהילים בכל מצב

אז יש כאלה אשר מקפידים על קריאת תהילים גם כאשר אין להם סיבה מיוחדת. בכל עת מצוא הם ממלאים את 'קופת החיסכון' שלהם בעוד ועוד פרקי תהילים, לדוגמא: תהילים ליום שישי.

אך יש גם את אלו אשר נזכרים בספר התהילים רק כאשר יש להם סיבה לקרוא פרקי תהילים. כאשר הם זקוקים לישועה בנושא כלשהו. אם זה בעת מחלה ואם זה כאשר הם נקלעים בקושי כלכלי והם מחפשים פתרון. ספר התהילים נשלף גם כן כאשר מצפים לילד וההיריון מתעכב מלהגיע. גם במהלך ההיריון לקראת הלידה, חש היהודי צורך להתחבר יותר לבורא עולם ולבקש ממנו את מבוקשו.

כך גם בעת ציפייה וחיפוש זיווג הגון, מהווה ספר התהילים כתובת ומוצא. ההתרפקות על ספר התהילים ועל הפרקים של נעים זמירות ישראל מעניקים לכל אחד פורקן ותחושה טובה כי הם נמצאים בידיו האמונות של בורא עולם.

תהילים למציאת זיווג הגון

אישה או איש אשר ממתינים לזיווג הגון, מוצאים את עצמם מייחלים ומתחננים בפני בורא עולם כאשר ספר התהילים מציע להם את הפרקים המתאימים להעתיר באמצעותם לפני בורא העולמים.

לא פעם מגיעה הישועה תוך זמן קצר.