זה מה שאתם צריכים בשביל לשמור על המחשבים בעסק שלכם

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לכל בית עסק, ולא ממש חשוב במה הוא עוסק, תהיה מערכת שלמה של תשתיות תקשורת כולל גיבוי, ושמירה מוחלטת על כל החומר שאותו ירצו לשמור. אין כיום בית עסק שכל הקבצים והתוכנות בו אינם שמורים על מערכת כזו שכשיגיע קלקול במחשב, הוא לא ישמור אותם ויגן עליהם.

איך נשמור על המחשבים בעסק שלנו? |

לצורך שמירה על מערכת המחשוב בעסק שלנו נצטרך להגן עליו בעזרת כמה וכמה כלים אשר ישמשו אותנו במקרה הצורך. הכוונה היא כמובן למחיקה פתאומית או זדונית של קבצים ותוכנות שהתקנו על המחשב שלנו.

גיבויי ענן למיניהם כמו זה של גוגל, המציעה מגוון רחב של כלים ושמירה על החומר הנמצא במחשבים שלנו, יתנו לנו שקט תעשייתי באשר לניהול שותף של עבודתנו ויגבה את כל עבודתנו בצורה טובה ואחראית.

איפה כדאי לשמור את הקבצים שלנו? |

קיימים המון אתרי גיבוי או שרת וירטואלי בענן המאפשרים שמירה של חומר שעליו עבדנו שעות וכן עבודות ותמונות החשובים לנו, על שרתים אלו. ישנם כאלו המציעים שמירה על קבצים בחינם. אחד כזה הוא הענן של גוגל. הענן של גוגל מציע המון מקום בחינם לצורך גיבוי לקבצים שלכם.

מחסני קבצים אלו הקרואים גם ענן, מוגבלים לכמות מסוימת של קיבולת, אך לאנשים פרטיים הוא יכול להיות מספיק טוב, לצורך שמירה על הדברים החשובים להם. ענן של גוגל למשל, ישמש אותנו בדיוק למקרים כאלו של מחשב שהושבת ואינו מגיב יותר, או סתם מתוצאה של מחיקת קבצים בזדון או בשוגג.

כמה עולה לשמור קבצים בענן? |

נכון, לא הכל בחינם בחיים כמו גם שמירת קבצים על ענן מסוים אך אם מתבונן רגע בחידושים האחרונים שיצאו לאוויר העולם, כדאי יהיה לשים את גוגל במרכז, ולהבין ששם, העסק מתחיל ללא כל עלות כלשהי מצידכם

גוגל, נערכת להשקת One, זהו כלי שירכז את כל ניהול הקבצים שלנו היישר מג'ימייל, דרך "דרייב" ועד לתמונות שלנו. מעבר לכך היא תכפיל את שטח האחסון החינמי, המוצע שלנו שם.