חנות וירטואלית – כל הדברים שמעבר

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

כשאנחנו נכנסים לחנות וירטואלית באתר אינטרנט כזה או אחר, אז על פניו אנחנו יכולים לראות מוצרים ושירותים שונים שמופיעים באתר, דברים גלויים לעין, אנחנו רואים את מה שקיים מלפני הקלעים, על הבמה.

אך כפי שאנחנו יכולים להבין, בדומה לחנות רגילה, אזי שגם במקרה של חנות וירטואלית, יש את מאחורי הקלעים וזה חשוב לא פחות. בוודאי אם אנחנו מחליטים לבנות חנות כזו ולהוסיף אותה לאתר האינטרנט שלנו. אנחנו לא יכולים להתייחס אך ורק למה שקיים מול העיניים, אנחנו לא יכולים להתייחס רק לדברים הגלויים. הרי מה שקיים מאחורי הקלעים הוא זה שמאפשר את התהליך, הוא זה שיוצר את מה שקיים מול עיניי הלקוח ומאפשר לו לבצע את הרכישות וההזמנות השונות.

צריך לזכור, כשאנחנו מחליטים לבנות חנות וירטואלית, עלינו לחפש חברה שמסוגלת לתכנן את מה שיופיע מול עיניי הלקוח, אך חשוב לא פחות שהחברה תדע לייצר את כל המערכת שמאחורי הקלעים, זו שבסופו של דבר מאפשרת לנו לבצע את העבודה.

לפני שנסביר מה חשוב שיהיה מאחורי הקלעים, חשוב להזכיר שאנחנו יכולים למצוא חברות שונות שמתמחות בנושא כך או אחרת, אחת מהן היא חברת myweb.co.il , אשר מתמחה בהקמת חנויות וירטואליות, בין אם זה בחלק שמאחורי הקלעים ובין אם זה בחלק שלפני הקלעים.

מה צריך להיות מאחורי הקלעים

ראשית, יש את כל התהליך של הזנת התכנים, כל הפרטים על כל המוצרים השונים, המפרטים של המוצרים, המחירים וכמובן המוצרים עצמם.

שנית, יש את כל מה שקשור לנושא של הזמנת המוצר והתשלום עליו, העמוד המאובטח שמאפשר לגולש לציין את פרטיו ולשלם על המוצרים שהוא רוכש.

שלישית, יש את כל התהליך של ההזמנה, בירור פרטים, מעקב אחרי המשלוח והמשלוח עצמו כמובן.