חבילות פלאפון שכדאי להכיר

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

חברת פלאפון, כידוע, היא אחרת מחברות הסלולר הגדולות בישראל והיא החברה הוותיקה ביותר. החברה מציעה מגוון רחב של שירותים וחבילות עבור קהל הלקוחות, על פי קטגוריות שונות.

במהלך השנים, כתוצאה מהרפורמה בשוק הסלולר, הרי שהחבילות שהחברה מספקת השתנו מן הסתם, בין אם זה בגלל שנכנסו חברות חדשות לתחום, בין אם זה בגלל שיש תחרות והלקוחות מחפשים דברים אחרים, הם גם לא מעוניינים לשלם את אותם מחירים ששילמו בעבר, צריך להוסיף לכל זה, גם את השינויים הטכנולוגיים שחלו בעולם הסלולר. לכן, הדגש היום הוא פחות על שיחות והודעות, יותר על דברים אחרים.

לפני שאנחנו נסביר, בקצרה, על חבילות פלאפון, צריך לומר, החברה מספקת חבילות שמיועדות לכל הקהלים, על פי בחירה ועל פי הצורך, ההבדל העיקרי בא לידי ביטוי במספר הקווים וכן בגלישה. כלומר, אנחנו יכולים ליהנות מגלישה באינטרנט ברמות שונות, ומכאן גם נובע ההבדל במחירים שבין החבילות השונות.

אילו חבילות אפשר למצוא בחברת פלאפון

ניתן ליהנות מחבילות שמיועדות לכלל המשפחה, חבילות לסטודנטים, חבילות עסקים, וכן אפשר ליהנות מחבילות, כאמור, עם גובה גלישה שונה. זאת בזמן שכל מה שקשור לשיחות והודעות, כאמור, הוא דומה, אין הבדל מהותי בין המוצרים, בין החבילות.

חשוב להדגיש, בניגוד לעבר, הרי שכיום אנחנו יכולים לעבור מחברה לחברה בצורה פשוטה, זולה ומיידית. כך, שאם מצאתם חבילה של חברת פלאפון שמתאימה לכם, אין טעם להישאר בחברה בה אתם לקוחות כעת ואתם מוזמנים תמיד לעבור.

נקודה נוספת שצריך לקחת בחשבון, מאחר והגלישה היא הדבר המשמעותי, החשוב ביותר כיום, אז אתם יכולים במובנים רבים לוותר על השאלה, כמה שיחות והודעות תוכלו להוציא בעזרת הסלולר ולהתייחס אך ורק לשאלת הגלישה.

למידע אודות חבילות נוספות, לחצו כאן.