איך יודעים שמועדון הלקוחות שווה משהו?

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

לקוחות הפכו בשנים האחרונות להיות חשדניים וחוקרים יותר. כאשר לקוח יוצא ליום של קניות הוא ניצב מול אינספור הצעות. בכל חנות אליה הוא נכנס הוא ניצב מול הצעות קוסמות של רכישת חברות מועדון, של הנפקת כרטיס הטבות מיוחד וכן הלאה. כמובן שהלקוחות לא יכולים להרשות לעצמם להפוך להיות חברי מועדון של כל חנות באשר היא. ולכן הם יבדקו היטב ויבררו מהי התועלת שלהם והאם מועדון הלקוחות המוצע בפניהם בכלל שווה משהו. ויש להם דרכים לבדוק את זה. לכן על כל בעל עסק שמציע מועדון לדאוג לכך שהמועדון יהיה שווה וכדאי, ושהוא גם ייראה כזה. רק כך הוא יוכל להזמין לבית העסק עוד ועוד לקוחות מתעניינים, רוכשים ומשלמים.
מוזמנים להתרשם מאתר Style – ניהול מועדוני לקוחות:
https://www.style.co.il/

מה מקבלים חברי מועדון?

כדי לבדוק האם המועדון שווה על הלקוח לבדוק מספר נתונים בעלי משמעות. כך שהוא יסיק האם המועדון כדאי עבורו, והאם הוא יוכל ליהנות ממנו.

  • עלות ההצטרפות – במרבית המקרים צריך הלקוח לשלם תמורת ההצטרפות למועדון. במרבית המקרים מדובר על סכום לא משמעותי מאוד. אם כי הלקוח בודק מה הוא מרוויח והאם שווה לו לשלם את הסכום הזה. ככל שמחיר ההצטרפות גבוה יותר, כך הלקוח יחשוב יותר האם כדאי לו להצטרף.
  • קלות ההצטרפות – יש מועדונים שקל להצטרף אליהם. מדובר על מילוי מספר פרטים וזהו. לעומת זאת יש מועדונים שההצטרפות מורכבת. היא כרוכה בקבלת טפסים בדואר וכדומה. מה שהופך את ההצטרפות לעניין מורכב ולא נוח.
  • מתי מכסים את עלות ההצטרפות – נכון לבדוק מתי וכיצד ניתן לממש את ההטבות שמקבלים, וכיצד מכסים את עלות ההצטרפות. אם אפשר כעבור זמן מה לממש הטבה ולרכוש מוצרים בסכום מסוים באמצעות הזיכוי שמקבלים בכרטיס המועדון.
  • הטבות מיוחדות – כל מועדון מציע לחבריו הטבות מיוחדות. אלו עשויות להיות הטבות בתקופת מבצעים או לקראת סוף עונה. מתנות מיוחדות ביום הולדת וכדומה. הטבות כאלו עשויות להפוך את החברות במועדון למשהו שווה באמת.

לבדוק, להשוות ולבחור

חושבים להצטרף למועדון לקוחות? כדאי להשוות ולבחון מה המועדון מציע, כדי להחליט מה שווה באמת.
לסיכום, ישנם מגוון מועדוני צרכנות ועליכם לבחור את מה שמתאים לכם ומדבר אליכם!