מערכות הגברה מומלצות לאירועים משפחתיים

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

ישנם מערכות הגברה רבות המומלצות לאירועים משפחתיים. דגמים רבים יוצאים להם עם השנים, כך שתמיד תוכלו להתרשם ממערכת ההגברה החדשה ביותר הקיימת בשוק. באירוע משפחתי, ההגברה חייבת להיות מעל הכול.

מערכות הגברה מומלצות לאירועים משפחתיים

העבודה של המגבר, היא לתת לכם את הצליל הטוב ביותר בשלב מתקדם, ממה שאתם מקבלים בדרך כלל מהרמקולים שלכם. כדי שזה יקרה, עליכם להשיג את מגברי הסטריאו הטובים ביותר.

ישנן אפשרויות רבות בהן תוכלו להשתמש כשמדובר במגברי סטריאו. כולם יטענו שהם הטובים ביותר, אבל איך תבחרו נכון? חפשו במדריך לבחירת מגברי הסטריאו הטובים ביותר כיום. זה יעזור לכם בבחירת מערכת הגברה מקצועית.

Marantz HD-AMP1 מגבר משולב דיגיטלי

מישהו אולי שואל את עצמו, על מה כל הגודל של המגבר הזה? זה מגבר משולב קומפקטי המגיע ממותג מוביל. החברה קיימת כבר זמן מה, כך שהיא יודעת מה עליה לעשות כשמדובר בהעברת הצליל האודיופילי הטוב ביותר למשתמשים.

הדגם הזה פשוט מהמם. בהשוואה לדגמים האחרים בשוק, הוא מגיע עם עיצוב מדהים. העיצוב זורם בצורה אלגנטיות שמשלבת שימוש בפאנלים הצדדיים המבריקים והמדהימים, עם דפוסים נוספים בסגנון עץ רטרו.

האם עדיף דגם או מראה?

אל תחשבו רק שהדגם נוגע למראה ולא לתצוגה. הדגם אורז מתחת לחומרה שלו מעט חומרה מרשימה. זה מה שמניע אנשים רבים יותר לחשוב ולרכוש מערכת הגברה לעצמם. יש את שלדת השכבה הכפולה עם הפלטה התחתונה הנוספת, שתעזור לדיכוי התנודות הלא רצויות.

הפנל הקדמי במערכות הגברה איכותיים, מוברש מאלומיניום ומציג למשתמש תצוגה מרשימה. התצוגה תראה לכם את הקלט הנוכחי ואת קצב הדגימה של האות. זה יקרה כאשר אפשרות ה – DAC תבחר.

כמה וולט מספק מגבר טוב?

המגבר יכול לספק כ – 70 וולט בצורה מרשימה לערוץ לתוך 40 וולט, או 35 וולט ל 9 אוהם. באדיבות הדגמים הקיימים בדגם. דגם זה משלב בנוסף, שימוש בטכנולוגיית HDAM, המסייעת בביטול הבעיות שהיו בדגמים הקודמים, כך שלא תחווה בעיות ישנות בעת שימושו.

מוזמנים להכנס לאתר http://ms2000.co.il/ ולהתרשם ממגוון מערכות ההגברה הטובות ביותר בשוק.