למי מיועד שרת VPS – Virtual Private Servers

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הווירטואליזציה היא פעולת יצירת גרסה וירטואלית למשהו, כולל מערכות חומרה וירטואליות למחשבים, התקני אחסון ומשאבי רשת מחשבים. זה נעשה באמצעות תוכנת וירטואליזציה המכונה hypervisor. באופן כללי VPS הוא מחשב וירטואלי, המבצע את הפונקציות של שרת, הפועל על חומרת שרת חזקה.

תולדות הווירטואליזציה – Virtual Private Servers

ראשית, בוא נלך אתכם דרך האירועים ההיסטוריים ואבני הדרך החשובים ביותר שעיצבו את הווירטואליזציה לטכנולוגיה המתקדמת הנפוצה שהיא כיום.

אז האם VPS זהה לאירוח שרת ענן?

התשובה היא, לא. 

אירוח שרת ענן הוא כאשר אתה מספק שירותי אירוח דרך האינטרנט. שירותי אירוח רגילים מספקים שרת יחיד או שרתים וירטואליים, אך שירותי אירוח שרת ענן ניתנים על ידי חיבור שרתים מרובים ליצירת ענן (רשת מקוונת). אירוח שרת הענן מכונה גם אירוח שרת אשכול. אירוח מסוג זה הוא צורת האירוח האחרונה והפכה פופולרית במהלך השנים האחרונות.

איזה VPS הוא הטוב ביותר?

בתחילת אתר האינטרנט שלך, עדיף לבחור בשירות אירוח משותף אך ככל שהאתר יגדל, כך גם הצרכים וזו הנקודה בה כדאי לשקול לשדרג לשרת פרטי וירטואלי. מכיוון שהמשאבים עבור VPS אינם משותפים, האתר שלך יהיה מהיר ומהיר הרבה יותר. זה הכל טוב, אבל איך אתה יכול לבחור את ה- VPS המתאים ביותר עבורך? איך אתה יכול לבחור את ה- VPS המתאים לך ביותר? בואו נעבור על תוכניות VPS ב- MonoVM ונרתיח לגורמי המפתח שעליך לבחון בשרת פרטי וירטואלי.

ספק האירוח הטוב ביותר VPS הוא זה העונה על כל הצרכים שלך, והגורמים העיקריים שיש לבדוק לפני שאתה מקבל VPS הם:

  1. מחיר
  2. מאפיינים
  3. תמיכה
  4. רוחב הפס

הבחירה ב- VPS תלויה באמת בצרכים שלך. אם אתה צומח באתר שלך והאירוח המשותף פשוט לא מספיק, עדיף ללכת לשרת VPS ידידותי לתקציב כדי לקבל משאבים ייעודיים נוספים אלה. מצד שני, אם לאתר שלך יש הרבה מאוד תוכן איכותי, עדיף לבחור תוכנית עם אחסון גבוה יותר, זיכרון RAM ומעבד