הדיוק בלייזר – איך זה מתאפשר?

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

עולם הייצור ההמוני, מחייב את אנשי הפיתוח והטכנולוגיה בארץ ובעולם, לחשוב על פתרונות ייצור מהירים. זאת, תוך שמירה על רמת ייצור איכותית ומקצועית, של כל מוצר לטובת הלקוחות. כפועל יוצא, הגיעה לעולמנו אחת מטכניקות הייצור היעילות והבטוחות ביותר – חיתוך בלייזר. הלייזר הוא כלי מאוד נגיש וקל לשימוש, שמתאים כמעט לכל פס ייצור בגלל עוצמת הפעולה וההשפעה על מגוון חומרים רחב. כך שהיצרנים מצליחים לייעל את פס הייצור ולחסוך בעלויות, לטובת הלקוחות שלהם, רק בזכות הבחירה בשיטת חיתוך זו.

איך מתבצע חיתוך מדויק בלייזר?

רגע לפני שאתם בוחרים להכניס מכונת חיתוך בלייזר למפעל שלכם, חיוני להבין כיצד מתבצעת עבודת החיתוך בלייזר ומדוע היא כה יעילה:

  1. עוצמה – אתם יכולים להתאים את עוצמת קרן הלייזר בה אתם משתמשים, לסוג המוצר. קרן לייזר עוצמתית יותר לברזל, ביחס לאלומיניום, למשל, היא עניין של לחיצת כפתור אחת.
  2. מיקוד – מכונת הלייזר מבצעת חיתוך מדויק, בזכות יכולות מיקוד מיקרוסקופיות. הקרן לא מתפזרת למרחבים עצומים וכך החיתוך עצמו הוא ישר ומדיוק ככל האפשר. 
  3. התאמה מחדש – במידה וישנה סטייה בתהליך החיתוך, המחשב מבצע הערכה מהירה. תוך שניות ספורות משנה קרן הלייזר את זווית החיתוך ומבצעת תיקון נדרש, כדי לצמצם את טווחי הטעות ולייצר את המוצר לפי הדרישה שלכם.

טכניקה מתקדמת לייצור מהיר

טכניקת החיתוך בלייזר שינתה את מהלך העבודה של מפעלים רבים. קיצור משמעותי בזמני הייצור, כמו גם יצירת מוצרים במידות המדויקות וללא צורך בביצוע עבודות גימור מיוחדות, מאפשרות ללקוחות לקבל מענה נכון יותר לדרישה. על כן, ההשקעה במכונות חיתוך בלייזר, היא השקעה שמתאימה לבעלי עסקים רבים ויכולה לקדם אתכם במהירות.