3 כלים מרכזיים שאתם חייבים במהלך החלפת קישורים

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

קישורים הם כמעט הכל בכל הקשור בקידום כזה או אחר של אתר או בכלל, באופן הנוח שבו הלקוחות יוכלו להתמצא באתר שלכם. קישורים טובים גורמים לאתר או לשירות במסוים שלכם להפוך ל"זורמים" יותר ברשת ולתכונות שונות ומועילות.

3 כלים מרכזיים שאתם חייבים במהלך החלפת קישורים

  1. כתיבה והחלפת מאמרים היא הדרך הטובה יותר כדי לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש. אם יש לכם מאמר מסוים המדבר על העסק שלכם, חפשו אתר עם כמות חשיפה כמו שלכם והחליפו מאמרים ביניכם.
  2. קישור למוצר או לדף: אולי הדרך הכי קלה לעשות את החלפת הקישורים, היא פשוט לקחת קישור של מתחרה אך לא רק, ולהרכיב אותו באמת שלכם. כך כמובן זה יתבצע באופן הדדי וכולם יהיו מרוצים.
  3. איכות תוכן היא דרך יצירתית לתמחר סוגי קישור מסוימים גם לאנשים שאינם מעוניינים לעשות את זה בחינם עבורכם. הרכיבו תוכן מבריק ותוכלו למכור אותו בתמורה לקישור לאתר שלכם אותו תשימו אצל צד שלישי.

החלפת קישורים – האם זה באמת עוזר?

החלפת קישורים בין אתרים היא אחת הטכניקות הנפוצות ביותר להשיג קישורים לאתר כחלק מתהליך אופטימיזציה Off-Site. אז מה חשוב לדעת וממה כדאי להיזהר כשמבצעים החלפות קישורים?

גוגל אמנם ממליצים להתמקד בשיפור הפנימי של האתר וביצירת תוכן איכותי כדי להתקדם בתוצאות החיפוש, אך אין מה לעשות אבל יש דברים קצת יותר חשובים מאשר מה גוגל חושבת על הפרסום שלנו.

אחת מהם היא כאמור בניית קישורים באמצעות החלפת קישורים בין אתרים. זה לא חייב להיות דווקא בין אתרים דומים אלא ניתן לעשות זאת גם בין אתרים שמתמחים בנישא שונה לגמרי משלכם.