מעבדת אפל תל אביב מחיר

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מחשבי אפל ידועים שמחשבים הכי חזקים שניתן למצוא היום בשוק. איך שלא נהפוך את זה, מחשב של אפל תמיד יהיה חזק יותר מאשר מחשבי ה- PC המוכרים לנו. ומה קורה אם חלילה המחשב שלכם התקלקל? במאמר זה נסביר.

מעבדת אפל תל אביב מחיר

טיפול במעבדה הוא אף פעם לא דבר נחמד בעיקר כאשר מגיעים לסעיף המחיר. טיפול ותיקון מחשב יכול להיות דבר קל ופשוט אך המחיר לא תמיד יהיה זהה לכמות העבודה שנעשתה עליו. התוכנות הרבות שמשתמשת בהם מעבדת אפל עבור התיקון עולות הון. 

ומה קורה כאשר מגיעים לטפל במחשבי המק של אפל אתם שואלים? ובכן, לא יותר טוב מבחינת המחיר. מחשבי אפל מוכנים באינספור הגנות שונות ובטוחות ברמה גבוהה מאוד כך שיש לכם על מי לסמוך.

אבטחה למחשבי אפל

גם אפל וגם מיקרוסופט ערניים על ביטול האיום של וירוסי מחשבים, אך אי אפשר ששני הצדדים יהיו יסודיים במאה אחוז. עם זאת, מחשבי אפל מקבלות הרבה פחות וירוסים מאשר מחשבים אישיים. 

סיבה אחת לכך היא, מכיוון שהם יעד קטן יותר עבור יצרני וירוסים. אם אתם רוצים להפיץ וירוס בצורה רחבה ככל האפשר, סביר להניח שאתם תגרמו לו להשפיע על מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר, שהיא במקרה מערכת ההפעלה של ווינדוס. 

כך שאם אינכם אוהבים שאפליקציית אנטי-וירוס תפעל ברציפות, Mac הוא הדבר הטוב ביותר עבורכם. עם זאת, אל תניחו שמכשירי אפל חסינים מפני וירוסים.

תאימות לאייפון ואייפד

מוצרי אפל תואמים זה את זה, מה שיקל על החיים שלכם. אם יש לכם אייפון או אייפד, תדעו כבר להשתמש ברבים מהאפליקציות שמגיעות עם כל מקינטוש. ואודות ל- iCloud, רבים מהיישומים הללו מאפשרים לכם להתחיל בדיוק במקום בו הפסקתם במכשיר האחר. 

למשל, רשמו רשימה באפליקציית Notes באייפון שלכם והיא מופיעה באפליקציית Notes במחשב האישי שלכם באופן אוטומטי. 

אתה יכולים גם לגשת לכל כרטיסיות הספארי שפתחתם בכל מכשיר, וכך להקל על הגלישה באינטרנט ממש במקום שהפסקתם בו לפני דקה או שעה.