טכנאי מק מחיר

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מחיר תיקון מחשב מק, משתנה ממחשב אחד לשני. מגוון רחב של סוגי מחשב יש לחברת אפל וכאשר תצטרכו תיקון לאחד מהם, תוכלו לקבלו במהירות ובמקרים הגרועים – בעיקובים מעטים. אז כמה זה יעלה לכם? נצא לבדוק.

טכנאי מק – מחיר 

מחיר תיקון למחשבי המק, ידוע כלא זול במיוחד אך עדיין המחיר מתאים לכל כיס אם בוחרים טכנאי מק אמין. אם אנחנו מתעקשים להשוות אותו למחירי תיקון לש מחשבי ה- PC הרי שיש משמעות גדולה במחיר ובכל מה שנוגע לתיקונו.

חשוב לעשות סקר שוק קטן לגבי מעבדות תיקון של מחשב המק שלכם, אולי תוכלו במקרה למצוא חברת תיקונים שונה ונוספת שתוכל לעשות לכם את התיקון במחיר קצת יותר ידידותי. 

חשוב להבין שמחשבי אפל הם המחשבים אולי הכי מוגנים שיש לעולם המחשוב להציע וככאלו, אנחנו משלמים בזמן השירות והתיקון גם על מרכיב זה.

איזה מחשב של אפל יתאים לכם לשימוש מקצועי 

לשימוש מקצועי מומלץ לשקול Mac Pro. ה- Mac Pro הוא מחשב שולחני שמגיע עם מעבד רב ליבות רב עוצמה ורכיבי חומרה מתקדמים. מחשבים אלה מיועדים לאנשים הזקוקים למכונה בעלת ביצועים גבוהים המסוגלת להתמודד עם עומס עבודה כבד, כמו עורכי וידיאו או מעצבים גרפיים. 

מחשבים ניידים של אפל 

אפל מייצרת שלושה מחשבים ניידים שונים של מק. MacBook, MacBook Air ו- MacBook Pro. לשימוש בכל יום, מומלץ לשקול לקנות MacBook או MacBook Air. מחשבים ניידים אלה הם דקים יותר וקלים יותר מאשר המקצוענים, ומה חסר להם בעוצמה שהם מפצים בגודל ובניידות.

יתרונות של MacBook 

MacBook הם מחשבים ניידים שתוכננו להיות חזקים יותר. מחשבים אלה מיועדים לאנשים שצריכים לבצע עבודות מקצועיות, אך גם מעוניינים בניידות של מחברת. מחשבים אלה מיוצרים כיום בשני גדלים; 13 אינץ' ו- 15 אינץ'.

ביצועים

מחשבי אפל ידועים כמכונות שבנויות היטב. אפל מעצבת את המחשבים שלהם בכדי להשתמש בחלקים שלהם ליעילות הגבוהה ביותר. אפל משתמשת גם במערכת הפעלה שהיא מאוד ידידותית למשתמש. רוב האנשים מגלים שהם מסוגלים להשתמש ב- Mac בקלות רבה.