צימרים עם נוף – לבחור את הצימר הנכון

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אחד מאופציות הנופש הפופולאריות והאהובות ביותר, בקרב ישראלים רבים הם צימרים לזוגות ומשפחות. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של צימרים ברחבי הארץ, בין אם זה באזור רמת הגולן, הגליל העליון, אזור הכנרת, עמק יזרעאל, אזור השרון, מרכז, ירושלים, שפלה, בנגב וכן באילת. 

מרבית הצימרים בנויים באופן כזה, שהם מציעים לנופשים חוויה ייחודית שכוללת ג'קוזי, סאונה, בריכה ומגוון אטרקציות ספציפיות לנופשים. כל צימר הוא יחידה אשר ממוקמת במקום נפרד ובריחוק מהיחידות האחרות. ההבדלים בין הצימרים, באים לידי ביטוי באבזור שלהם וכן בנוף הנשקף מהם. 

צימרים עם נוף כמובן מבוקשים יותר מאשר צימרים רגילים. בין אם מדובר בנוף של הרי הגולן, כנרת, או כל מקום אחר. מרבית הישראלים מעדיפים לצאת לנופש, כאשר הם יכולים לראות מחלון הצימר נוף מרשים ולא נוף עירוני סטנדרטי כפי שהם רגילים ביום יום. מבחינתם, צימר עם נוף הוא כמו נסיעה לחו"ל רק בעלויות יותר נמוכות ובפחות פרוצדורה. 

כיצד בוחרים צימר בצורה חכמה

ראשית, יש לבחון את השאלה לאן רוצים לצאת. מה המקום המועדף עלינו, בין אם זה צימר בגליל, רמת גולן או מקום אחר. סביר להניח שהמקום ייקבע על פי אזור המגורים שלנו, על פי אפשרויות כלכליות וכן על פי השאלה איזה נוף אפשר לראות במקום. 

שנית, מתי רוצים לצאת לנופש. גם אם יש נוף מרשים, סביר להניח שבתקופות מסוימות נוכל ליהנות ממנו הרבה יותר מאשר בתקופות אחרות. לכן חשוב להקפיד על בחירה נכונה של מועד הנופש. 

שלישית, יש לבחון את איכות הצימר ובין היתר גם את השאלה עד כמה באמת אפשר לראות את הנוף בצורה ברורה ונוחה, שכן זו אחת הסיבות שאנחנו יוצאים לנופש.