עיצוב לוגו בזול – מי אמר שאין דבר כזה?

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אם תעשו השוואת מחירים בנושא של עיצוב לוגו תקבלו הצעות מגוונות. המחיר הממוצע בשוק עבור מיתוג יכול להתחיל ב-800 ₪ ולהגיע גם לאלפי שקלים. המעצבים הגרפיים יגידו לכם, ובצדק, שמדובר בתהליך של ממש – עבודה על מספר רב של סקיצות, מחקר מתחרים מעמיק, עזרה בבחירת שם העסק והסלוגן ועוד. כשמדובר בתהליך שהופך להיות ארוך מאוד – הרי שיש מן ההיגיון שאותם מעצבים יתמחרו אותו בהתאם.

אך אם הקמתם עסק חדש, יש לכם שם, יש לכם סלוגן, אתם יודעים מה הצבעים שתרצו בלוגו ואתם אפילו יודעים בדיוק (או בערך) איך תרצו שהוא יראה – למה לשלם על תהליך ארוך שאולי אינכם צריכים? כלומר, אם חצי מהעבודה כבר נעשתה על ידכם, למה לשלם אלפי שקלים לביצוע עצמו של עיצוב הלוגו?

אז שימו לב, ישנן חברות שמציעות עיצוב לוגו לעסק במחיר מוזל. קחו למשל את לוגו 24, שעובדים עם מגוון גרפיקאים מקצועיים, ומציעים עיצוב לוגו תוך 24 שעות ובמחיר מוזל. מדובר על עיצוב לוגו איכותי וייחודי לעסק שלכם, שיעוצב במהירות וגם במחיר מוזל. השירות מתאים במיוחד לבעלי עסקים שיודעים פחות או יותר מה הם רוצים מאחר, ולא צריכים סקיצות רבות.

מעבר לכך, לוגו 24 מציעים ללקוחות שעיצבו אצלם לוגו גם חבילת מיתוג במחיר משתלם במיוחד, שכנראה לא תמצאו בשום מקום אחר. מדובר בחבילת מיתוג הכוללת עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב דף לוגו לעסק, עיצוב תמונת פרופיל וקאבר לפייסבוק וחתימה ממותגת למייל. כל אלו במחיר משתלם, כך שאם אתם מחפשים גם עיצוב לוגו וגם חבילת מיתוג במחירים משתלמים – כדאי בהחלט לשקול אותם J

אם תחפשו עיצוב לוגו בזול ודאי גם תגיעו לחברות שמציעות טמלפטים מוכנים, עליהם ניתן "להלביש" את שם המותג שלכם על לוגואים שכבר קיימים. קחו בחשבון שאלו לא לוגואים ייחודיים, ואינם עוצבו אישית עבור העסק שלכם. קחו גם בחשבון שייתכן ויהיו לא מעט בעלי עסקים שיבחרו באותו טמפלט יפייפה,  רק עם שינוי השם לשם העסק שלהם ואולי גם שינוי צבעי הלוגו. אז אם אתם מחפשים לוגו שיהיה גם ייחודי עבורכם חשוב לקחת בחשבון את כל אחד מההצעות ולבחור את זו שתתאים לעסק שלכם.

אז כן, כיום, ניתן לומר בפה מלא כי יש דבק כזה עיצוב לוגו בזול וממש לא חייבים להשקיע אלפי שקלים על עיצוב לוגו, במיוחד אם אינכם זקוקים לתהליך ארוך ומעמיק במיוחד מול המעצב הגרפי. רק שימו לב שגם עיצוב לוגו שאינו יקר צריך להיות ייחודי למותג שלכם, ולכן, חשוב לבדוק דוגמאות של לוגואים קיימים שעוצבו ע"י החברות או הגרפיקאים שאתם בודקים, וגם המלצות מלקוחות אחרים כמובן לא יזיקו 🙂