הגשת בקשה להחזרי מס – עשינו לכם סדר בטפסים!

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

כל עצמאי שמגיש דוח שנתי יכול להיות רגוע בכל הנוגע להחזרי מס, שכן במידה והדוח מולא כראוי, אז הוא יקבל את ההחזרים שמגיעים לו. אך כאשר מדובר על שכיר, עליו להגיש טופס 106, אישור מקופת גמל ובנקים ובמקרים נוספים אישורים נוספים.

כדי שלא תצטרכו לעשות הכול לבדכם, כמובן שיהיה כדאי לכם לעבוד בשיתוף פעולה עם גורם מקצועי שיוכל לעזור לכם ולעשות כל מה שצריך על מנת שתהיו בראש שקט עם מה שתבחרו לעשות מבחינתכם. תפעלו בצורה חכמה במובן הזה וזה ללא ספק ישתלם לכם בסופו של דבר.

הסתבכתם? תנו ליועץ מס לעזור לכם

אם אתם מסתבכים בין כל הטפסים או מילוי הדוח השנתי, תוכלו לבחור בדרך הפשוטה יותר ופשוט לפנות אל יועץ מס כדי שיוכל לעזור לכם ולהסביר לכם צעד אחר צעד מה נדרש לעשות. אין לנו ספק שזה יוכל לחסוך לכם לא מעט זמן יקר ופשוט לעזור לכם בקבלת החזרי המס.

בדיקת הזכאות להחזרי מס

כמובן שבשלב הראשוני יהיה עליכם בכלל לבדוק את הזכאות שלכם לקבלת החזרי מס. זה משהו שתוכלו לעשות באינטרנט, תוך כדי שימוש במחשבון מס באופן עצמאי. כך תוכלו לדעת בדיוק מה מגיע לכם וזה ללא ספק יוכל לחסוך לכם את כל סימני השאלה.

הגשת בקשה ששווה את הזמן שלכם

ניתן לומר בוודאות שאם אתם רוצים לחסוך לעצמכם בזמן והתעסקות, אז כל שעליכם יהיה לעשות זה לוודא שאתם בוחרים לעשות הכול בסיוע מקצועי של יועץ מס, כפי שהזכרנו לעיל. הגשת הבקשה תהפוך להיות הרבה יותר פשוטה בעבורכם ולא תצריך מכם להתעסק עם דברים שאתם לא בדיוק מבינים בהם.