5 יתרונות של אי למטבח

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

בעשור האחרון ניתן לראות בבתים רבים בישראל אי מהודר ומרשים באמצע המטבח או לצד אחד מקירות המטבח. במאמר זה נרחיב אודות חמשת היתרונות העיקריים של אי למטבח. התחילו לקרוא

מהו אי למטבח?

אי למטבח הוא יחידה עצמאית אשר משמשת כמשטח עבודה, מתחם ישיבה, מתחם אכילה ופעמים גם כשטח אחסון. נהוג למקם יחידה זאת במרכז המטבח או בצמידות לאחד מקירות המטבח. ההחלטה על אי במטבח נעשית לרוב משום היכולת של האי להפוך את המטבח לבעל מראה יוקרתי ומרשים. טרם קניית רהיט זה למטבח יש לוודא בחירה המתאימה לצרכי המשפחה, לגודל המטבח, לסגנון האסתטי בו מעוניינים ולתקציב הרצוי.

יתרונות אי למטבח

  1. שטח אחסון גדול – יש אפשרות להזמין אי למטבח בו יש מקום אחסון בהתאמה אישית. שטח האחסון ממוקם מתחת למשטח העבודה באי ולכן הוא שימושי, בעל זמינות מיידית ונוח יותר משאר מקומות האחסון במטבח.
  2. משטח עבודה מרווח – בניגוד למטבח המסורתי בו עובדים על משטח שיש מצומצם לצד ציוד חשמלי ואביזרים נוספים, אי במטבח הינו הפתרון האידיאלי למשטח עבודה מרווח המיועד אך ורק לפעולת הכנת האוכל.
  3. אסתטיות מרשימה – אי במטבח מוסיף נופך עיצובי סגנוני מרשים. נכון להיום ניתן לבחור אי בגודל, בעיצוב, בדגם וצבע בו מעוניינים.
  4.  אי כשולחן – אידיאלי כתחליף לשולחן אוכל. נכון להיום ניתן להזמין אי למטבח אשר יאפשר ויתור על הצבת שולחן אוכל סטנדרטי אשר תופס מקום לא קטן ושימוש באי כתחליף דקורטיבי לשולחן המסורתי.
  5. אי בהתאמה אישית ונלוות – ניתן להחליט להזמין אי במטבח הכולל כיור או שני כיורים, דבר אשר יאפשר לכם  ליהנות ממספר כיורים במטבח ומגישה קלה לשטיפה והכנת מזון ועוד.

בהצלחה!

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי – חברת שיש ניר צבי.