קניית צפיות ביוטיוב – כל מה שרציתם לדעת בנושא

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אינספור ידוענים נהיו כאלה בזכות היוטיוב  בלבד – הם צברו צפיות, לייקים, עוקבים לערוץ שלהם וזכו ולתודעה ברחבי העולם. ניתן למצוא סרטוני יוטיוב בתוצאות חיפוש של גוגל והן בפייסבוק, לשתף בוואטסאפ ולצפות בהם באתר עצמו. בעזרת סרטון ניתן להעביר מסר בצורה ברורה וחדשה, לפתח עניין בקרב הצופים ולהגיע לתודעה של מיליוני אנשים בן רגע. המשיכו לקרוא וגלו איך עושים את זה נכון וכיצד קניית צפיות ביוטיוב יכולה לתת לכם את הדחיפה לתהילה.

למה חשוב שיהיו הרבה צפיות בסרטונים שלכם?

אחד הפרמטרים לדירוג גבוה לסרטון שלכם הוא כמות המשתמשים שצפו בסרטון. ככל שכמות הצפיות עולה, כך גם עולה החשיפה שלכם לצופים. יתרון נוסף היא ההשפעה של מספר צפיות על דעת הקהל – ככלל, ככל שלסרטון שלכם יהיה יותר צפיות, כך הוא יעורר יותר עניין ויזכה לעוד יותר צפיות. בזכות כך תוכלו לשדרג את ערוץ היוטיוב שלכם להיכנס לתודעה של האנשים.

רכישת צפיות לערוץ יוטיוב – איך עושים את זה?

חברות לקידום עסקים ביוטיוב מחזיקות ברשותן אלפי חשבונות יוטיוב ומאפשרות שימוש בהם לטובת חיזוק וקידום ערוצי יוטיוב ספציפיים. אותם חשובות אשר נמצאים בבעלות החברה ומתופעלים בהתאם לשירות שבחרתם יעבדו בצורה ממוקדת על הערוץ שלך – יפרגנו בלייקים ושיתופים, יעלו את אחוזי הצפייה, יגדילו את מספר העוקבים ועוד.

לא רק צפיות – להגדיל את פעילות ערוץ יוטיוב שלכם

מלבד רכישת צפיות לערוץ היוטיוב, ניתן לרכוש לייקים, עוקבים, תגובות ועוד אשר יגרמו לערוץ שלכם להיות פעיל ומבוקש. כל הפעולות הללו נעשות מחשבונות אמיתיים או פיקטיביים, בהתאם לסוג שירות שתבחרו.
חשוב לדעת – קניית צפיות ולייקים ביוטיוב צריכה היעשות על ידי מקצוענים, שכן שימוש לא נכון עלול להביאל חסימת הערוץ שלכם ביוטיוב ולגרום יותר נזק מתועלת.

למידע נוסף הכנסו עכשיו לאתר שלנו: https://getboost.co.il/.