איך סרט תדמית באנגלית יכול לסייע לעסק שלך

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

ישנם לא מעט עסקים וחברות אשר מוכרים מוצרים שהם פיתחו גם בארץ וגם בחו"ל. בכדי לחסוך כסף, אותן החברות מפיקות סרט תדמית בעברית למוצרים השונים ולאחר מכן הם מקליטים לסרט גם קריינות באנגלית ומשלבים אותה בה. חשוב מאוד לדעת שסרט תדמית באנגלית לעסק חייב להתבצע בצורה שונה לחלוטין. סרט תדמית, מצוין ככל שיהיה בעברית, לא יכול להיות מצוין ומוצלח כאשר מוסיפים לו רק קריינות באנגלית. סרט תדמית שיניב לכם תוצאות בתחום השיווק בחו"ל, חייב להיות סרט באנגלית מלכתחילה ולא סרט תדמית בעברית שמצורפת אליו קריינות.

כיצד סרט תדמית באנגלית יכול לסייע לעסקים?

 סרט תדמית באנגלית רלוונטי מאוד כאמור עבור עסקים אשר משווקים מוצרים גם בארץ וגם בחו"ל. בכדי שהמוצרים ישווקו בצורה הטובה ביותר בחו"ל, קהל היעד חייב להבין את כל מה שחשוב על המוצר, את יתרונות המוצר, את הרלוונטיות שלו לחייו ועוד. הוא יבין זאת כמובן באמצעות סרט תדמית ייעודי בשפתו. סרט תדמית המופק בצורה הטובה ביותר באנגלית, יסייע לכל עסק להנות משיווק מוצלח מאוד של המוצרים שלו בחו"ל. אם חשבתם לשלב קריינות באנגלית לסרט תדמית בעברית, כדאי שתשכחו מזה.

כיצד מפיקים סרטי תדמית באנגלית בצורה מוצלחת?

בכל הפקה של סרטי תדמית באנגלית חשוב מאוד לשים דגש על מספר נושאים: ראשית כל יש לבצע תחקיר מעמיק בשוק היעד, ללמוד את התחרות ולמצוא נושא שמבדל את החברה ומוצריה משאר החברות והמוצרים בשוק. שנית, יש להכין תסריט על ידי קופירייטר אשר יודע כיצד להציג את היתרון השיווקי באמצעות סיפור מעניין שיכבוש את קהל היעד. חשוב שלא להתפזר מבחינת מסרים ולהיות ממוקדים במספר מצומצם של מסרים, אם נדרשת קריינות בסרט, חשוב מאוד להתאים אותה לשוק היעד, אם מדובר על קריינות לארצות הברית הקריין צריך להיות American Native Speaker. וכן הלאה. מכיוון שאתם בוודאי מצלמים את סרט התדמית בארץ חשוב מאוד שלא לצלם דברים שמזוהים עם ישראל, אלא לצלם דברים ניטרליים.