דיו למדפסות HP

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
דיו למדפסות HP

מדפסות HP נחשבות למדפסות טובות ואיכותיות מאוד בתחום המדפסות בכלל ומכלל המדפסות הביתיות בכלל. HP הינה חברה מוכרת שמתמחה בייצור של מוצרי מחשוב – כמו מחשבים, כוננים וכדומה וכן מכשירים להדמיות דיגיטאליות. אה, ואיך שכחנו, כמובן, יש להם מגוון גדול של מכשירי הדפסה – החל ממדפסות ביתיות פשוטות וכלה שמכונות הדפסה סיטונאיות לבתי עסק ולבתי דפוס.

מוצרים משלימים של HP

כל מוצר חשמלי, ובמיוחד מוצרי מחשוב, מכילים אביזרים משלימים כמו למשל מטען – למחשב נייד, כוננים נוספים להתקנה במחשב וכן, דיו למדפסות HP. בשונה מכל שאר המוצרים, הדיו של חברת HP הינו מוצר ייחודי ונצרך ביותר עבור המדפסות שלהם. ולמה?

את כל האביזרים הנלווים שהוזכרו, ניתן למצוא גם מייצור של חברות אחרות מכיוון שהם מיוצרים על פי תבנית אוניברסלית – בדרך כלל. גם מטענים למחשב, ניתן למצוא בדגם אוניברסלי וכמובן כוננים שמתחברים על ידי חיבור אוניברסלי לכל מחשב.

דיו למדפסות HP – למה דווקא את המקורי

כהמשך למה שציינו קודם, דיו למדפסות HP כדאי לקנות דווקא אצל המקור. הדיו הינו מרכיב חשוב מאוד במדפסת אשר בלעדיו אין לו תועלת וכפועל יוצא, הרי שחובה להתאים את הדיו למדפסת במדויק. החברה שמייצרת את המדפסת – במקרה שלנו חברת HP – מכירה היטב את המכשירים שלה ויודעת מה הם נקודות החוזק או החולשות שלה ולכן, היא היחידה שיודעת להתאים במדויק את סוג הדיו שמתאים לה.

עם זאת, לכל מדפסת יש חומרה שניתן להעתיק. כלומר, ניתן לגלות את הנתונים המדויקים שלה, ולהתאים לה דיו תואם שאינו מיוצר דווקא על ידי היצרנית שלה. מה שכן, חשוב מאוד לרכוש את הדיו במקום אמין שמוכר רק מוצרים איכותיים – גם אם לא מקוריים דווקא 😉.

אנשים חיפשו גם: דיו למדפסת בתל אביב