חושבים על לימוד שפה? איך תבחרו מה ללמוד?

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

שפות בימינו הם דבר בעל ערך אמתי. למעשה אפשר להגדיר ידיעת שפה נוספת כנכס של ממש. העובדה שהעולם כולו הופך ונעשה נגיש וקרוב יותר, קל יותר להגיע לעוד ועוד יעדים, פשוט לתקשר עם גורמים בכל נקודה בעולם, וניתן לבצע עסקאות חובקות עולם. לפעמים כל מה שחסר לנו כדי להצליח ולגדול זה פשוט לימוד שפה נוספת. הבה ונראה מהן השפות ששווה להשקיע בהן.

שפות שכדאי ללמוד

  • אנגלית – אם האנגלית שלכם עדיין לא ממש טובה, זה הזמן לרוץ לעבוד על זה. כי תמיד, ממש תמיד משמשת שפת האנגלית כשפה אוניברסלית. מה שיאפשר לכם למצוא בכל מקום בעולם, כמעט, דובר אנגלית לנגד עיניכם. ואם הגורם שמולו אתם צריכים להתנהל אינו דובר אנגלית, לא קשה יהיה במרבית המצבים למצוא מתורגמן. אז בהחלט חשוב ונכון להשקיע באנגלית מדוברת ברמה שוטפת.
  • סינית – סין הופכת להיות מרכזית יותר ויותר בעולם. אמנם המיקום שלה נותר במזרח הרחוק כפי שהיה מאז ומעולם, אבל התפקיד שלה במשחק המדינות הכלל עולמי נעשה גדול וחשוב יותר. הגורם המרכזי הוא כמובן היותה ארץ יצרנית שמשווקת את התוצרת שלה לכל העולם. הדבר משפיע על המעצמה שהולכת ומתחזקת עם השנים. כדי לתקשר עם יצרנים סיניים, כדי לנחות בסין ולנהל תהליכי ייצור דרוש ידע בשפה המקומית.
  • צרפתית – גם צרפתית הינה שפה שימושית ובעלת מקום של כבוד בצרפת ובעוד מדינות רבות אחרות. כך שמי שמחפש רעיון ללימוד שפה נוספת יכול למצוא את מבוקשו בשפה הצרפתית.
  • לטינית – לימוד השפה הלטינית מקנה ללומדים הרבה מאוד ידע ומקנה לו את היכולת לשלוט בשפה ולנהל בה דו שיח.

מה שלא תבחרו – צריך ללמוד חכם, צרים ללמוד עם מקצוענים!

הכנסו עכשיו לאתר שלנו – https://www.babylon-software.com/.