מתלבטים לגבי לקיחת קורס פיתוח תוכנה? כמה דברים שיסדרו לכם את האוזן

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אמנם קיימים חומרי לימוד רבים באינטרנט ואכן ישנם אנשים אשר יכולים לקחת על עצמם את המשימה של למידת שפות תכנות שונות, אך מה קורה לאחר מכן? האם לימוד עצמי אכן יספק את כל הידע התיאורטי והמעשי הנדרש על מנת להצליח להיכנס אל עולם פיתוח התוכנה ולהתקבל אל אותו המשרה בה מעוניינים? ברוב המקרים, התשובה שלילית. כל אלו מובילים לכך שרבים נרשמים אל קורס פיתוח תוכנה שבסיומו מצליחים להיטמע בעולם הפיתוח. מה יש בקורס שאין בבית? התחילו לקרוא כאן: https://www.coding-academy.org/nextCourse.php

קורס פיתוח תוכנה – מה הקורס יספק לכם?

  • קורס קצר מועד – קורס ממוקד של 12 שבועות במתכונת יומיומית בו לומדים את כל שצריך על מנת להיכנס אל תעשיית ההייטק.
  • הכשרות – קורס פיתוח תוכנה אשר כולל גם נספחי הכשרות שמטרתן להכין את הסטודנטים למציאת עבודה ולהקנות להם ידע מעודכן בנושאים שונים מעולם הפיתוח. 
  • בסיס – קורס פיתוח בדרך כלל נחלק לשניים. השלב הראשון יספק לסטודנט את המבואות לעולם הפיתוח ואם הוא אכן יצלח אותו שלב הוא יוכל להמשיך לשלב המתקדם יותר. עיקרי הקורס יועברו רק לאחר שמוודאים במאת האחוזים שהסטודנטים בקורס אכן מכירים את כל הקשור אל בסיס לפיתוח
  • הכשרה על ידי מפתחים בעלי ניסיון – למידת תכנות באמצעות פריים וורק של צד שרת וצד לקוח. כאן חשוב לבחור באותו קורס שנבנה על ידי מומחים של חברה בעלת מוניטין וזאת משום לקוחות רבים ופרויקטים מוכרים בתחום הפיתוח.  שכן, כאן מדובר על אחד היתרונות העיקריים של קורס פיתוח תוכנה.

אם גם אתם מתלבטים לגבי הרשמה לקורס פיתוח תוכנה, קרוב לוודאי שההתלבטות שלכם הסתיימה אם ביקרתם באתר של קודינג אקדמי. קורס זה הוא המפתח למציאת עבודה בתחום ההייטק. בהצלחה.