יתרונות וחסרונות באופיס אונליין

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אופיס אונליין הוא בדיוק, לכאורה, כמו האופיס הרגיל. יש לכם את כל היישומים שאתם צריכים לניהול המשרד שלכם או העסק. אלא שכל התכונות הללו לא יושבות על המחשב שלכם ומותקנות כמו תוכנה רגילה ממש הן יושבות על הענן ומחוברים לכל החשבונות הדיגיטליים שלכם הקשורים ליישומים הללו.

גם שיטת התמחור של מייקרוסופט לאופיס אונליין עם רישיון תוכנה זול היא שונה וכאן בדיוק נעוץ היתרון והחיסרון של האופיס אונליין.

ניתן לומר שעסקים שמשתמשים לרוב במערכות ענן החיבור של אופיס אונליין יכול לחסוך להם הרבה מאמץ שכן לכל העובדים בארגון יש גישה אחת לאותו אופיס במקום להתקין על כל מחשב ולתמוך כל הזמן על ידי טכנאי שיעשה את העדכונים ויוודא שהכול עובד כמו שצריך.

אז הנה כמה יתרונות וחסרונות של אופיס אונליין. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

יתרונות וחסרונות באופיס אונליין:

היתרונות באופיס אונליין קיימים בעיקר למגזר העסקי אולם גם למגזר הפרטי בפן מסוים. מה זה אומר? עסקים שעוברים כיום תהליכי אוטומציה מתקדמים עם הכלים שזמינים ברשת תמורת תשלום די סמלי יודעים שהיום, הכול, ממש הכול, עובר דרך הענן של החברה.

כל השירותים האוטומטיים מחוברים בצורה ישירה לענן של הארגון שם הכול מנוהל. לכן, לחבר אופיס לארגון כאשר גם הוא אונליין יכול להיות מעולה.

בנוסף, התמחור של מייקרוסופט לחבילות האונליין הן גמישות. כך, אתם יכולים לשלם בדיוק על מה שאתם צריכים. זאת בשונה מאופיס המותקן על המחשב שכולל המון תכונות שלפעמים אתם לא צריכים ומאידך גם לרכוש כל דבר בנפרד זה לא ממש משתלם כי ביחד זה יוצא יותר מהמחיר של כל האופיס.

החיסרון גם הוא נעוץ בתמחור. אתם צריכים לשלם ברמה החודשית עבור השירותים שלכם מה שיכול לצאת בסכום כולל לא מעט כסף.

אנשים חיפשו גם: אופיס 2019 להורדה