הגיע הזמן לעבור למרכזיה וירטואלית

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אם אתם משרתים את הלקוחות שלכם דרך הטלפון, כדאי לבדוק את האופציה של מרכזיה וירטואלית. חברות שמעסיקות צוות שירות לקוחות שעונה ללקוחות בטלפון, השתמשו בעבר בקווי טלפון נפרדים. 

כמובן שהייתה מרכזייה שמעבירה את השיחה לנציג המתאים אך קווי הטלפון היו רבים. זה כמובן חוץ מהתשתיות והציוד האינסופי שנצרך לפרויקט כזה. 

כיום יש אפשרות למרכזיה ווירטואלית. מה זה מרכזיה ווירטואלית? זה בדיוק אותו שירות שמעביר שיחות אלא שהוא מתנהל דרך הענן ותקשורת אינטרנט. תשכחו מכל הציוד המסורבל וקווי הטלפון הרבים.

אז איך עוברים למרכזיה ווירטואלית? מה היתרונות שלה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מרכזיה וירטואלית:

מרכזיה וירטואלית היא שירות הלקוחות החדש. היתרונות של מערכת כזו הן גדולים מאוד, כך שהיא הופכת למערכת שלא ניתן לעמוד בפניה. 

ראשית, כפי שאתם אמורים לדעת, מערכות של מרכזייה חשופים לפריצות וכך גנבים יכולים להקליט מספרי אשראי ומידע רגיש של הלקוחות שלכם.

לעומת זאת מרכזיה ווירטואלית נהנית מהגנות מתקדמות בעזרת טכנולוגיית ענן של החברה המספקת לכם את השירות וזה בהחלט יותר בטוח.

יתרון נוסף הוא העלות והתחזוקה. העלות של מרכזיה וירטואלית היא נמוכה משמעותית ממרכזיה רגילה הכוללת תשלום על ציוד יקר ותחזוקה תמידית של אותו ציוד. 

גם מבחינת השימוש במערכת עצמה במרכזיה וירטואלית אתם נהנים מחוויית משתמש אחרת. כל ההגדרות של המרכזייה ניתנים לשליטה דרך המחשב. 

לסיכום, השימוש במערכת מרכזיה וירטואלית יכולה לחסוך לכם בעלויות, בטח ובטח אם אתם מספקים שירות להרבה מאוד לקוחות. בנוסף, המערכת נוחה מאוד לשימוש ואתם יכולים לשלוט עליה מהמחשב שלכם. 

בנוסף, רמת האבטחה במערכת היא גבוהה, הרבה מכפי שאפשר במרכזיה רגילה.