בניית אתרי מכירות גדולים – כל הסודות

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
בניית אתרי מכירות גדולים

אם אתם רוצים להצליח כמו אתרי המכירות הטובים והגדולים ביותר, אתם צריכים לחשוב כמוהם. ואפילו אם אין לכם את התקציבים העצומים, עם הגישה הנכונה תוכלו להשיק אתר מכירות כובש, איכותי, יעיל ואפקטיבי. אלה הסודות של בניית אתרי מכירות גדולים מהחיים.

מיקוד בנקודת המבט של הלקוח

ישנם אתרי מכירות שמקפידים להראות כמה שהם גדולים, על כל צעד ושער. האם אתר צריך להדגיש בכל רגע כמה שהוא מיוחד? לכאורה, זה טוב, למעשה עדיף להעביר מסרים קצת יותר ברכות. למעשה, בניית אתרי מכירות גדולים מתבססת אמנם על מיתוג מושקע, אבל ברקע תמיד נמצא המיקוד בנקודת המבט של הלקוח. זה לא משנה אם אנו רוצים למכור לו משקה בריאות או אביזרי אופנה, האתר צריך לדבר ללקוח בגובה העיניים ובשפה שלו. שאלו את עצמכם מה חשוב ללקוח, איך להפוך את תהליך הרכישה לחווייתי עבורו, מה אתם מציעים לו, שיהפוך את חייו לטובים יותר, מאושרים יותר, קלים יותר וכדומה.

אתר יפה אך לא עמוס מדי

יש כאלה שחושבים שאתרים מסדר גודל גדול צריכים לתפוס את הכל. הם צריכים יותר צבע, יותר צלילים, יותר פריטים, יותר תמונות, יותר מאמרים. בניית אתרי מכירות גדולים צריכה להתבסס בהחלט על עיצוב יפה, אך האתר לא צריך לעורר רושם עמוס מדי. למעשה, כדאי לשמור על פשטות מסוימת. חשוב שהלקוח תמיד ידע איך לנווט בקלות, איך לעבור לעמוד הרכישה, איך לנווט למוצרים רצויים ולמוצרים משלימים. 

בניית אתרים למכירות מוכווני קידום

אתר שיהיה גדול במכירות זה אתר שיהיה יותר נוח לקדם אותו. כלומר, עוד בשלב האפיון ובזמן הבניה, מושקעים מאמצים ליצור אתר שיהיה מכוון היטב לקידום: קידום בגוגל, קידום ברשתות חברתיות ובפלטפורמות אחרות.

לעוד מידע, בקרו באתר https://www.npcoding.com/