בטרלבס

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

בטרלבס היא רשת לבניה ושיווק של מוצרים דיגיטליים כמו גם פיתוח חנויות מקוונות ומיתוג ברמה גבוהה. אם אתם רוצים לפתוח חנות וירטואלית משלכם, נראה שהגעתם למאמר המתאים ביותר לכך ובו נעסוק בחנויות וירטואליות.

בטרלבס

אף פעם לא מאוחד להכיר את אחת החברות הבכירות ביותר בארץ להקמת אתרי אינטרנט למסחר וכן הקמת אתרי מכירה וירטואליים. בטרלבס היא אחת מהחברות שעושות את זה בצורה הטובה ביותר עם ניסיון רב בתחום.

למה כדאי לכם להקים עסק דיגיטלי

הלקוחות, עם השנים, אימצו את הקניות המקוונות והוציאו 861.12 מיליארד דולר ברשת רק בשנת 2020, עלייה של 44% לעומת 2019. בעוד שהמעבר למכירה ולקניות מקוונות האיץ על ידי המגיפה, מעתה, ניתן לראות שהקורונה שינתה את התנהגות הצרכנים ואין דרך חזרה.

לקוחות צורכים מוצרים מחנויות וירטואליות

בסקר שערך מכון הסקרים עבור דו"ח השייך לעולם המסחר האלקטרוני, נאמר שצרכנים טוענים שהם עושים בממוצע 43% מהרכישות הקמעונאיות החודשיות שלהם ברשת.

קניות מקוונות פופולריות במיוחד בקרב הורים ואנשים החיים באזורים עירוניים, האומרים שכעת הם מבצעים כמחצית מהרכישות שלהם ברשת. וקמעונאים עונים על צרכיהם.

בעוד שכמעט שלושה מתוך ארבעה קמעונאים אומרים כי המרה או הרחבת העסק שלהם ברשת, הייתה האתגר הגדול ביותר של המגפה.

חברה להקמת חנויות וירטואליות

מחפשים חברה להקמת חנות וירטואלית שתיתן לכם את כל הסיבות להתחיל לספור הרבה יותר כסף? אין ספק שהטובה מכולן היא כמובן בטרלבס המעולה.

בבטרלבס, תוכלו למצאו מגוון רחב של סגנונות אתרי מכירה איתם תוכלו למכור את המוצרים שלכם באופן מהיר ומתקדם. אז אם עדיין אין לכם חנות אינטרנטית ואתם רוצים להקים אחת כזו שתהיה מקצועית, עשו זאת עם בטרלבס.