משחקי פוקר אונליין

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אם אתם מתגעגעים למשחק הפוקר, יש לכם כיום דרך מעניינת לשחק אותו באונליין. כשמדברים על משחק הפוקר מיד עולה שאלת החוקיות שלו. האם זה חוקי או לא, במה זה תלוי האם זה חוקי או לא ואם כן, איך אפשר לשחק בכל זאת.

אז הנה העניין. משחק פוקר בחינם, מותר לכם לשחק כל עוד אתם יכולים. יש אנשים שאוהבים מאוד את המשחק הזה ומשחקים אותו שעות מתוך אהבה למשחק וזה מעולה. אולם יש אנשים שרוצים להוסיף קצת אקשן ולשחק את המשחק על כסף, בצורה הזו החוק בישראל אוסר שכן משחק הפוקר תלוי לרוב במזל.

אמנם יש שחקני פוקר מקצועיים שיודעים לנצח ולצאת עם רווח בסוף, אולם זה בגלל היכולת והאינטואיציה שלהם להבין לאן הרוח נושבת במשחק ועל פי זה לפעול.

אז האם ניתן לשחק פוקר בארץ? האם פוקר אונליין זה אותו דבר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

פוקר אונליין

כפי שפתחנו, בארץ, משחק פוקר על כסף אסור מבחינה חוקית ולכן בצורה רשמית מועדונים לא יכולים להחזיק משחקי פוקר במתחם שלהם.

זה לא אומר שאין מקומות לא חוקיים בהם אפשר לשחק, אולם חשוב לדעת שהחוק אוסר את זה ואפשר לקבל על זה קנס כאשר משחקים ומהמרים למעשה על כסף אמיתי. לעומת זאת, יש מדינות בהן פוקר הוא דווקא חוקי. לכן, הרבה פעמים ישראלים בחו"ל אוהבים ללכת לשחק פוקר על כסף במקומות ששם זה חוקי.

אולם מאז שהגיע הפוקר לאינטרנט, גם ישראלים יכולים להנות ממשחק פוקר ברמות שונות על כסף מול שחקנים אחרים ברחבי העולם. אמנם לא כל הפלטפורמות מקבלות שחקנים ישראלים בגלל הגבלות כאלו ואחרות, אולם אתם וודאי תוכלו למצוא את אלו שכן מקבלות.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באמצעות אתר 7XL!