קישורים בתשלום – מה זה בדיוק אומר?

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אם נכנסתם לאחרונה לעולם של קידום אתרים, אתם כנראה מבולבלים משפע המושגים החדשים. אנחנו לא מדברים על אם החלטתם לעבוד בתחום, שזה בוודאי מצריך למידה עמוקה ומקיפה של כל התחום כדי לדעת לקדם אתרים.

אפילו אם אתם רק בעלי עסקים שרוצים לקדם את האתר שלכם, יהיו הרבה מושגים שתשמעו ולכם זה לא יגיד דבר, אבל לאט לאט תלמדו ותדעו כיצד עובד קידום אתרים.

תחום קידום האתרים הוא תחום פורח מאוד, סוף סוף, איזה בעל עסק לא רוצה להיות במקום הראשון בגוגל? איזה בעל עסק לא רוצה לקבל לקוחות חמים כמו שרק גוגל יודעת להביא?

אז היום נדבר על קישורים בתשלום. מהם קישורים בתשלום? איך זה עובד? ואיך זה יכול לעזור לכם עם קידום האתר? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

קישורים בתשלום:

כדי להגיע למקום הראשון בגוגל, יש צורך במספר רב של פעולות. חלקן טקטיות וחלקן אסטרטגיות. הבסיס שעומד בליבו של הקידום הוא התוכן והערך המוסף שאתם נותנים לגולשים. למשל, אם יש לכם בלוג מעניין שבנוי בצורה נכונה, אנשים קוראים את המאמרים שלכם בשקיקה, האתר שלכם כנראה יקבל דירוג גבוה בגוגל משום שאנשים מוצאים אצלכם את מה שהם חיפשו. 

חלק מהפעולות הן כדי להראות לגוגל שהאתר שלכם אמין ויש לו מוניטין. לא הגיוני שגוגל תביא גולשים לאתרים שנפתחו אתמול ויסגרו היום. לכן, גוגל רוצה לדעת שאתם משחקים במשחק האמיתי וזה על ידי אזכור של האתר שלכם באתרים גדולים ורציניים.

קישורים בתשלום מחברת SEO עוזרים לכם לקבל בדיוק את החשיפה שאתם רוצים ואת ההתקדמות לתוצאות הראשונות כמה שיותר מהר.