קניית לייקים לאינסטגרם – כך יוצרים תהודה ותפוצה

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

אחד המאבקים המשמעותיים ברשת כיום, הוא מאבק על כל לייק ועל כל עוקב. יש אנשים שמשקיעים בכך לא מעט זמן ולא מעט טרחה. הם מוכנים לעשות כל מה שהם יכולים וכל מה שאפשר בשביל שבסופו של דבר, יוכלו לקבל לייקים מגורמים שונים וכולם יוכלו לראות את זה.

אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא אינסטגרם. על פניו מדובר בעניין פשוט, סטנדרטי. אנחנו יכולים למצוא הרבה מאוד "אושיות רשת" ואישי ציבור, אשר עושים לא מעט בשביל לקבל לייקים באינסטגרם, בין אם זה דרך הצגת תמונות ייחודיות, סרטונים ועוד.

אך ישנה דרך נוספת בשביל לקבל לייקים באינסטגרם והיא באמצעות קניית לייקים לאינסטגרם. ישנן חברות שמחזיקות ברשותן מאגרים של משתמשים, אשר הם מוכנים למכור אותם לכל מי שדורש, ואותם משתמשים ייצרו לייק, בין אם זה לתמונה, סרטון או לכל דבר אחר. אופציה נוספת היא לייצר פרסום ממומן לפוסט, מה שיביא לחשיפה עצומה שתבטיח כמות גדולה של לייקים.

למה אנשים עושים את זה?

עולה שאלה, למה אנשים מוכנים להשקיע כל כך הרבה מאמץ, זמן וכסף בצבירת לייקים ואפילו ברכישתם וגם קניית עוקבים לאינסטגרם. הרי בסופו של דבר, מדובר רק בלייק ולא מעבר לזה, לא מדובר במכירה של מוצר או שירות לגולש.

ההסבר לכך הוא פשוט, ברגע שפוסט מסוים מקבל הרבה לייקים, אז הוא מקבל תהודה רבה, מקבל תפוצה, למדנו בשנים האחרונות שזה מגיע גם לכלי תקשורת שונים שמדווחים על כך, ובצורה כזו אפשר לייצר פרסום לא רק לפוסט עצמו אלא גם למי שעומד מאחוריו, לשירותים ומוצרים שהוא מוכר או לאג'נדה שהוא מציע. כך הוא יוצר לעצמו פרסום ברשת ויכול להגיע לגורמים שונים ומגוונים ללא שום בעיה.