מילון וליש אנגלי עברי

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מילון וליש לשפה האנגלית עברית, היא האופציה הטובה ביותר למי שרוצה להתקדם בלימודים שלו ורוצה להיות הרבה יותר מקצועי במילים שהוא הוגה או כותב. על מילון וליש אנחנו הולכים להרחיב ולדבר במאמר זה.

מילון וליש אנגלי עברי

מילון וליש אנגלי עברי הוא מהמילונים היותר טובים שיש היום. הוא נחשב למילון איכותי ביותר שבו עשרות אלפי מילים חדשות וכמובן ותיקות שפירושים רבים להם. הוא נחשב למילון פורץ דרך בגלל האופציה המקוונת שהוא מציע למי שמעוניין במילון דרך המחשב.

מדוע עדיין משתמשים במילון?

יש אנשים שקוראים מילונים מההתחלה ועד הסוף; יש אפילו אנשים שמעתיקים אותם למחברת. אבל האנשים האלה, הם מיעוט יוצא דופן. רובנו, לעולם לא היינו פותחים מילון מודפס, מתחילים מ- "א" (האות הראשונה של האלף בית בסדר המילון) ומקריאים עד "ת". 

ובכל זאת, מילונים – במיוחד המילונים המשותפים יחד לשפות שונות – מהווים את אחד הספרים הנפוצים ביותר בעולם (אחרי התנ"ך).

ערך המילון של וליש על פני הדרך המקוונת

הערך של מילון, תמיד היה התוכן שלו: המילים, ההגדרות וכמובן מידע אחר. הפריסה (אלפביתית) הייתה בדרך כלל כלי ניווט. כלי הניווט המודרני, לעומת זאת, הוא מנוע חיפוש. 

אנו חיים בעידן דיגיטלי, שבו ספרים, מוזיקה, קולנוע וטלוויזיה צפויים לתפוס מעט מקום פיזי ככל האפשר תוך נגישות מיידית לכל מקום.

הדפסת מילונים

הדפסת מילונים בהחלט הצטמצמה. אבל אף אחד – לא ההוצאות וגם הקוראים – לא רוצה לראות את הספרים האלה נעלמים לחלוטין. למה? האם זו רק רגשנות, שיכולה להסתיים כאשר אלו מאיתנו שזוכרים את העידן הקדם-דיגיטלי? את התשובה לזה, כנראה אף פעם לא ממש נוכל לדעת.

לעוד מידע בנושא התנסו עוד היום במילון ווליש