האם הדפסת פנקסי צ'קים מעוצבים מתאימה רק לחברות גדולות?

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

הדפסת פנקס צ'קים מעוצבים מתאימה לעסקים קטנים וגם לחברות גדולות. על פי תפיסת העולם שלנו היא חשובה הרבה יותר לעסקים קטנים.

צ'קים מעוצבים לעסקים קטנים 

את החברות הגדולות במשק, רוב הציבור מכיר. אכן עם כל פרסום הציבור קולט את שם החברה שוב ושוב וזה חשוב, אך זהו זיכרון שמצטבר מעל זיכרון שכבר קיים.

לעומת זאת כשמדובר בעסקים קטנים, את רובם הציבור לא מכיר ולכן כל פעולה שיבצע בעל העסק בתחום השיווק והפרסום תנותב לטובת הזיכרון הצילומי ולאט לאט הלקוחות יכירו אותם.

אם מדובר לדוגמה בעסק קטן שמייצר פרלינים ושוקולדים יוצאי דופן ומישהו בבנק או במשרדו של הספק יראה צ'קים מעוצבים שלו, הוא ייחשף לעובדה שקיים ספק בשם זה שמייצר מוצרים משובחים ביותר. בפעם הבאה שהספק ירצה להזמין שי לחג לעובדים, או משלוח של שוקולדים לאשתו, הוא יזכור את השם של העסק הקטן וכך הוא גם יפרנס אותו וגם ישלח משלוחים ייחודיים לאנשים שחשובים לו. 

בניית מותג היא דבר חשוב מאד וזה לא קורה ביום אחד. כל עסק משקיע בפרסום של נדבך ועוד נדבך ולכן גם לנושא צ'קים מעוצבים יש תפקיד חשוב במערך זה, למען עתידו של העסק וההכנסות שלו.

צ'קים שמותירים רושם רב 

מי שמחפש צ'קים יוצאי דופן מבקש מאתנו לבצע עיצוב ספציפי על פי רעיון מקורי שקשור לתחום הפעילות של העסק, להוסיף את הלוגו על רקע של מים ולהטמיע גם הולוגרמות בגווני כסף או זהב, על פי ההתאמה העיצובית.

כאשר המראה הוא מושלם, החברה דואגת שיהיו אלו צ'קים מעוצבים שהם גם איכותיים ביותר. עשויים באמצעות צבעים ביטחוניים ועל פי תקן 501.