מאיפה התחיל כל נושא הביטקוין

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
ביטקוין

הביטקוין הומצא בשנת 2009 ביפן על ידי אחד אחד או קבוצה של אנשים, כאשר הזהות של המפתח איננה ידועה. המטרה הייתה לייצר מטבע מבוזר אשר יהיה ניתן לעשות בו שימוש בצורה מוצפנת ובטוחה. מנגנון האבטחה של ביטקוין נחשב מורכב ומאובטח בצורה יוצאת דופן וזו אחת הסיבות לכך שמדובר במטבע שהגיע להצלחה מאוד משמעותית. לפיכך אפשר לומר בבירור כי המטבע הזה ללא ספק הנו בעל עתיד מעניין.

הומצא ביפן על ידי אדם או קבוצה של אנשים

בגדול הדבר העיקרי שידוע על ביטקוין זה עצם כך שהמטבע הומצא ביפן על ידי אדם בודד או קבוצה של אנשים וזאת כאשר הם עשו זאת במטרה לפתח מטבע מבוזר שיהיה ניתן לבצע כרייה של ביטקויין עם כוח העיבוד של מחשבים וזאת כאשר הוא בנוי כחלק ממערכת מאובטחת במיוחד אשר הופכת את השימוש במטבע הזה לבטוח.

כך הפך הביטקוין לסיפור הצלחה

כך לאורך השנים הצליח הביטקוין לגדול בצורה מאוד משמעותית ולהפוך למטבע שאינספור אנשים בוחרים לעשות בו שימוש. ללא ספק מדובר בסיפור הצלחה גדולה במיוחד אשר מביא לכך שאנשים רבים מתעניינים באפשרות לקנות אותו.

לאור זאת אפשר לומר בבירור כי ההשקעה במטבע יכולה להיות מאוד מעניינת עבור אלו מכם שיהיו מעוניינים להיות בטוחים כי הם מסוגלים לבצע השקעות מאוד חכמות. רק תצטרכו לשים לב כי אתם פועלים בצורה שקולה וחכמה בעניין הזה ויודעים להיות מודעים לכל ההיבטים השונים שיהיו קשורים לכך. רק בדרך הזו תוכלו להיווכח כי תשיגו את המענה הרצוי מבחינתכם וללא יותר מידי קושי עם הדבר. אז קחו זאת בחשבון ונסו להתייחס ברצינות לאפשרות שלכם להשקיע בביטקוין. זה בהחלט יהיה שווה את זה! אין ספק בעניין!

לעוד קריאה בנושא, לחצו על הקישור: https://www.hashikma-rishon.co.il/sports/15217