כתיבת תוכן לדפי נחיתה – איך כותבים תוכן בצורה נכונה

שימי לוי

שימי לוי

מתמחה בשיווק דיגיטלי בדגש על רשתות חברתיות, לתת מעבר ולתרום מהידע שלו זה אצלו בטבע

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
כתיבת תוכן לדפי נחיתה

דף נחיתה הוא שונה מכל דף אחר באינטרנט, שכן הוא אמור לספק כלים לצורך שיווק ופרסום של מוצרים ושירותים, אך חשוב יותר, הוא אמור לעודד אנשים להשאיר פרטים בעמוד ובכך לגרום לבית העסק ליצור איתם קשר בשביל למכור להם מוצר או שירות. במילים אחרות, מי שמגיע לדף נחיתה צריך להיות מעוניין במה שמציעים לו ולהיות מוכן לשלם על כך. 

כתיבת תוכן לדפי נחיתה היא איננה דומה לכתיבת תוכן רגיל באתר אינטרנט. אם במקרה של אתר רגיל, סטנדרטי, התוכן אשר מתפרסם בו אמור להיות אינפורמטיבי, להכיל הרבה מאוד מידע, אזי שהתוכן בדף נחיתה צריך להיות הרבה יותר כללי, הרבה יותר פשטני, הוא צריך להיות מדויק ואמין אך זה לא אומר בהכרח שהוא אמור לספר את כל הסיפור. 

מה שכן, דף נחיתה אמור להיות מבוסס על ביטויים שיווקיים, על סלוגנים, הוא אמור להיות כלי לפרסום, במטרה למשוך גולשים ליצור קשר עם בית העסק ולרכוש מוצרים ושירותים. 

איך כותבים דף נחיתה?

כתיבה של תוכן לדף נחיתה כמו של טייפר, חייבת להיות מאופיינת על בסיס השאלה, מה בדיוק רוצים להשיג, מה בדיוק רוצים ליצור. המטרה היא למשוך כמה שיותר גולשים להשאיר פרטים וליצור קשר עם בית העסק. לכן חשוב מאוד להשקיע בתהליך של אפיון קהל היעד, המוצרים והשירותים שבית העסק רוצה לשווק. 

לפני שנסיים חשוב לומר, בדרך כלל דף נחיתה יהיה מיועד למוצר או שירות מסוים ולא בהכרח לפרסום של בית העסק כולו. לכן, אנחנו צריכים לדעת איך לגרום לגולש גם להתעניין ברכישת המוצר או השירות, אך גם לגרום לו להבין, שמאחוריהם עומד בית עסק אמין, רציני, בית עסק שאפשר לסמוך עליו.